Sprzedaż mieszkań z tarasem - Krzyki Wrocław

Jeżeli szukasz idealnego mieszkania z tarasem we Wrocławiu, Krzyki to dzielnica, która od razu powinna zwrócić Twoją uwagę. Powstaje tam właśnie budynek, który spełni oczekiwania każdego, kto chciałby kupić komfortowe, nowoczesne mieszkanie w cichej i pięknej okolicy. Krzyki oferują mieszkańcom spokój i zieleń – a jednocześnie znajdują się blisko centrum. Część dostępnych mieszkań posiada taras, na którym można odpocząć od codziennych obowiązków – to wspaniały, funkcjonalny pomysł, jeśli zależy Ci na wydzieleniu strefy relaksu w swoim lokum.
Dowiedz się więcej!

Krzyki – okolica

Jedną z największych zalet mieszkań z tarasem we Wrocławiu (Krzykach) jest ich lokalizacja. Okolica jest bardzo cicha i spokojna. Świetne położenie  budynku pozwala na swobodne dotarcie do centrum miasta bez konieczności korzystania ze środków komunikacyjnych. Z kolei przejazd do dalszych części miasta również nie będzie problemem – kursuje tu wiele tramwajów i autobusów.

Mieszkanie z tarasem na Krzykach – metraż

Mieszkania z tarasami na Krzykach we Wrocławiu są bardzo przytulne i nowoczesne. Ich powierzchnie całkowite zależą oczywiście od liczby pokoi i wahają się od kilkudziesięciu metrów kwadratowych do ponad stu. Pomieszczenia są bardzo przestronne, jasne i dobrze zagospodarowane, projektanci zadbali o to, by każdy metr kwadratowy dało się wykorzystać – zapewni to wygodne funkcjonowanie na co dzień nawet większej rodzinie. Każde mieszkanie daje pełną swobodę podczas przyszłej aranżacji i umożliwia praktyczne rozstawienie wyposażenia i mebli.

Mieszkanie z tarasem na Krzykach – cena

Ceny mieszkań z tarasem we Wrocławiu zależą od różnych czynników – żeby poznać szczegóły, najlepiej skontaktować się z deweloperem. Przede wszystkim ważne są: metraż mieszkania, jego umiejscowienie w budynku, liczba pomieszczeń, a także rozmiar tarasu. To doskonała inwestycja zarówno w kontekście kupna nieruchomości na własne potrzeby, jak i pod wynajem. W stosunku do innych lokali w podobnej lokalizacji ceny mieszkań są bardzo atrakcyjne – w końcu to praktycznie centrum miasta, a w dodatku przestrzeń pełna jest zieleni, nie posiada więc typowych miejskich wad.

Sprawdź mieszkania z tarasem na Krzykach!

Opinie zadowolonych mieszkańców

Bardzo długo szukałem dla siebie odpowiedniego mieszkania z tarasem. Opinie o apartamentach HB1820 ustrzeliłem w internecie przypadkiem i od razu się zakochałem - wspaniała lokalizacja, piękne budownictwo - nic dodać, nic ująć.
Andrzej
Chciałam nabyć mieszkanie z tarasem na wrocławskich Krzykach. Opinie, które przeczytałam w internecie, na temat różnych inwestycji jasno wskazały, że godna zainteresowania jest HB1820 i mogę w pełni się z nimi zgodzić, bo jestem zachwycona tym apartamentowcem.
Katarzyna
Moim marzeniem od dawna było mieszkanie z tarasem. Opinie w internecie i polecajki znajomych sprawiły, że trafiłam na inwestycję HB1820. Już nie mogę się doczekać, kiedy będę mogła się tam wprowadzić!
Marlena
Poszukiwałam dużego mieszkania z tarasem. Opinie nie miały dla mnie większego znaczenia, ale jedna inwestycja przykuła moją szczególną uwagę i było to właśnie HB1820. Dawno nie widziałam tak pięknych i fajnych rozwiązań.
Justyna
Od dawna polowałem na duże mieszkanie z tarasem w dzielnicy Wrocław Krzyki. Opinie, które znalazłem na różnych forach zaprowadziły mnie do HB1820 - wyjątkowej inwestycji właśnie w tym miejscu i nie żałuję, że tam trafiłem - naprawdę świetna opcja!
Eryk
Dawno nie widziałem tak dobrych mieszkań z tarasem, jak te, które są w HB1820. To świetna inwestycja, doskonała od strony funkcjonalnej i designerskiej, która posiada bardzo pozytywne opinie.
Bartosz